WINDERY/BEACH FLAGI

Najbardziej popularnym modelem flag reklamowych są tzw beach flagi/windery. Są to materiały umieszczone na masztach wykonanych z aluminium i włókna szklanego. Element umieszczany najwyżej wykonany jest z elastycznego włókna szklanego, dzięki czemu maszt może tworzyć flagi różnych kształtów. Nadruk na materiale wykonywany jest metodą sublimacji, która należy do jednej z najtrwalszych metod znakowania.

Produkt ten doskonale sprawdza się na imprezach plenerowych jako nośnik reklamowy lub informacyjny (np. do oznaczania punktów). Windery można stosować niezależnie od pory roku, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.

Wykonujemy je w czterech rozmiarach. Do flag stosuje się różne rodzaje podstaw. Opcjonalnie zestaw pakowany jest w torbę. 

 


FLAGI PROSTOKĄTNE NA MASZT

Wykonane są z wysokiej jakości materiału poliestrowego, nadruki wykonane metodą sublimacji, która jest jedną z najtrwalszych metod znakowania. Flaga wzmocniona specjalną taśmą.

W zależności od potrzeb klienta możliwość wykonania tunelu, oczek montażowych lub wszycia karabinków.

Wykonujemy również flagi państwowe, urzędowe, unijne itp.

 


BANERY TEKSTYLNE

Banery tekstylne cieszą się coraz większym zainteresowaniem głównie ze względu na swoją przepuszczalność powietrza oraz wagę. W porównaniu do klasycznych banerów są one lżejsze i lepiej przepuszczają powietrze co powoduje, że nie tworzą dużej powierzchni nośnej. Banery najczęściej stosuje się na płotkach wyznaczających trasę wyścigu, teren imprezy itp.

Banery materiałowe powodują, że zmniejszone jest w ten sposób zagrożenie przewracania się płotków, co z kolei zwiększa bezpieczeństwo uczestników wydarzeń i kibiców.

Banery są wzmacniane taśmą po dłuższych bokach (opcjonalnie na życzenie klienta dookoła) oraz oczkowane.

Ich dużą zaletą jest również to, że w przypadku zabrudzeń można je wyprać.

 

ZADZWOŃ!

61 666 27 38