Nowość w naszej ofercie!

 

Druk w technologii DTF pozwala uzyskać świetną jakość kolorystyczną oraz wytrzymałość nanoszonych na materiał grafik – niezależnie od ich rozmiaru.

To coraz częściej wybierana forma nadruku przez Klientów. Możliwości wykorzystania są większe niż w przypadku dotychczas najbardziej popularnej techniki DTG – dlatego nadrukujemy Twoją grafikę praktycznie na każdym materiale – w zależności od potrzeb.

 

dtf1_drukarka

 

Sama technika wydruku jest banalnie prosta – przypomina tę, w której nośnikiem jest papier. Cały proces zamyka się w naniesieniu specjalnego kleju w proszku na wydrukowaną grafikę na folii PET, a następnie umieszczenie jej na dedykowanym materiale i utwardzenie kleju poprzez jego podgrzanie na prasie transferowej.

 

dtf1_wgrzewanie

 

Jeżeli nie masz pewności co do tego gdzie nadruk wyglądałby lepiej – możesz także zamówić własny projekt w tej technologii i nanieść ją na materiale w dowolnym miejscu poprzez samodzielną prasowankę (instrukcję otrzymasz po przesłaniu zapytania).

 

dtf1_odklejanie

 

Druk DTF z naszej oferty pozwala na zadruk nawet jednej sztuki materiału, przy zachowaniu wysokiej jakości kolorów i elastyczności i ponadto atrakcyjnej ceny.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wrócimy z ofertą pod każde zapotrzebowanie.

ZADZWOŃ!

61 666 27 38